EPI PV

odolnost

Složení:

Proprietární směs: Pleurotus ostreautus (Hlíva ústřičná) 170 mg, Inonotus obliquus (Chaga, Rezavec šikmý) 75 mg, Boletus edulis (Hřib smrkový) 25 mg, Lepidium Meyenii (Řeřicha peruánská) 75 mg, Bioonit ® PV 50 mg, Hippophae rhammoides (Rakytník řešetlákový) 40 mg, Taxacum officinale (Pampeliška lékařská) 30 mg, Rosa canina (Růže šípková) 30 mg, Foeniculum vulgare (Fenykl obecný) 5 mg, celulozová kapsle 


Rakytník řešetlákový a Růže šípková

- Přirozená obranyschopnost - imunitní systém

Řeřicha peruálnská (Maca)

- fyzické a duševní zdraví

- vytrvalost

- vitalita

Je nám líto, ale nemůžeme poskytovat bližší informace o použití a účincích bylin a hub. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení.

Unikátně navržený produkt, jeho účinky jsou prověřeny studií profesora Větvičky - světově uznávaného odborníka na betaglukany působícího na Universitě v Louisville v USA). Studie naleznete zde.

Dle výzkumu profesora Větvičky při užívání dochází k obnově a produkci interleukinu, zejména IL-2, který je základem imunitní odpovědi. Dále dochází k navýšení produkce kmenových buněk a jejich správné diferenciaci v rámci obraných mechanismu. Zcela zásadní význam získává u imunitně oslabených jedinců a starších osob, kdy je produkce interleukinu velmi zpomalena a pozastavena.

Doporučené dávkování

V rámci prevence 1 kapsle denně dlouhodobě.

Při akutních potížích doporučujeme 1-2 kapsle 3 x denně.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření originálního obalu spotřebujte do 3 měsíců. Po každém použití přípravku vždy dobře uzavřete.

Obsah balení: 90 kapslí

Výrobce: INOMED s.r.o., Na Folimance 2155/15, Praha 2 

1 600,00 Kč