mozková mrtvice

07.08.2018

Markétu jsem poznal, když mně propustili z nemocnice (v 50 letech) jako zdravého po mozkové mrtvici (krvácení do mozkové pleny). Byl jsem sice bez postižení, jako je neschopnost mluvit, ochrnutí končetiny či podobně, ale zato mně neustále pronásledovala obrovská únava a silná bolest hlavy.

Zatím co zdravotní sestra u lékaře mi oznámila, že si jenom stěžuji, Markéta intuitivně poznala, co potřebuji. Nejdříve jsme si chvíli povídali, aby poznala, co a proč mi je. Během rozhovoru mi dala v té chvíli asi to nejdůležitější, co jsem potřeboval. To je naděje že se z toho dostanu a zase budu zdravý.

A potom to začalo, nejprve energetizující masáž a potom plno výživových doporučení. Začalo to mixováním smoothie, vynecháváním některých druhů potravin až po speciální výživové doplňky. Na všechno měla řešení. Postupně mi pomohla předělat nejen celý jídelníček, ale i celý přístup k životu. To co jsem se od ní naučil, dodržuji dodnes. A podotýkám v plném zdraví.

Podobnou zkušenost měl potom i můj syn. Tomu lékaři diagnostikovali schizofrenii s nevratnými následky v oblasti intelektu. Prošel podobným procesem a do roka ukončil VŠ v oboru informatika.

Markéto, děkujeme.